قوانین و مقررات سایت ملیکا بیوتی

سایت ملیکا دیوتی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و خدمات خود را در چارچوب مشخص شده و ذیل قوانین عمومی و قوانین اختصاصی به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. لطفا قبل از خرید، حتما قوانین را به دقت مطالعه فرمایید و در صورت بروز ابهام حتما با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

قوانین و مقررات زیر به عنوان یک توافقنامه فی مابین سایت ملیکا دیوتی به عنوان ارائه دهنده خدمات به عنوان فروشنده از یک سو و از سوی دیگر مشتری، نماینده یا وکیل وی به عنوان مشتری از زمان خرید قابل استناد است.

 

* مهم: همانگونه که در صفحه خرید خدمات آمده است، خرید خدمات از سایت ملیکا دیوتی به معنای پذیرش قوانین و مقررات استفاده از ملیکا دیوتی و مفاد آن خواهد بود.
مشتری می بایست در چهارچوب قوانین و مقررات اقدام به خرید خدمات ارائه شده نماید. بدیهی است که ابراز عدم اطلاع از این قوانین باعث سلب تعهدات از جانب مشتری نخواهد شد.
توجه داشته باشید که با ورود به وب سایت ملیکا دیوتی به منظور آگاهی از قوانین است و شما برای استفاده از خدمات ما باید این قوانین رو تایید کنید . پس لطفا قوانین رو با دقت مطالعه کنید.

 

۱. با توجه به اینکه محصولات سی پی مجازی هستند زمان تحویل و معمولا زیر ۱ ساعت در زمان کاری است اما با توجه به حجم بالا سفارش ها و شلوغی تیم پشتیبانی ، در صورت ارائه اطلاعات اشتباه پیگیری سفارش خریدار ممکن است بین ۱ الی ۷ روز کاری زمان ببرد و  در این صورت خریدار حق هیچ اعتراضی را ندارد؛ لذا خواهشمندیم در ارائه اطلاعات صحیح دقت داشته باشید.

 

۲. در صورتی که قصد لغو سفارشی داشته باشید یا اطلاعات اشتباه وارد کرده و تقاضا انصراف از خرید داشته باشید، مبلغ پرداختی شما با احتساب کسر ۹٪ به شماره کارتی که از آن پرداخت کردید مرجوع خواهد شد. این ۹٪ جهت مالیات + کارمزد درگاه + هزینه های ادمین و پیگیری سفارش شما و هزینه‌های پهنان ثبت سفارش می‌باشد .

 

۳. تمامی اطلاعات ارائه شده کاربر فقط جهت ۱ بار ورود به اکانت و تکمیل خرید استفاده شده و بعد ار بانک اطلاعاتی سی پی حذف می‌شود؛ لذا با این وجود بهتر است بعد از هر خرید رمز اکانت را عوض کنید؛ در صورت بروز هر اتفاقی سایت ملیکا دیوتی دربرابر آن مسئولیتی ندارد.

 

۴. در صورت تشخیص ما برای انجام سفارشات مبلغ بالا احراز هویت لازم است که  برای این کار با شماره تلفن شما تماس خواهیم گرفت.

 

۵. مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام و نام‌خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و پسورد اکانت)می‌باشد و هرگونه خسارت ناشی از ارائه اطلاعات اشتباه  به عهده خود مشتری خواهد بود.

 

۶. از آنجا که احراز هویت سنی و قانونی خریدار در خرید اینترنتی غیر ممکن و امری خارج از حیطه دسترسی وب سایت ملیکا دیوتی می‌باشد، بدیهی است که تشخیص خرید برای افراد زیر ۱۸ سال میسر نمی‌باشد. با توجه به اینکه محصولات سایت ملیکا دیوتی محصولاته دیجیتالی و مجازی هستند پس قابل عودت نمی‌باشند؛ لذا پس از تحویل محصول به خریدار این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی درباره چون و چرای آن ندارد.

 

۷. فروشنده متعهد می‌گردد استرداد وجوه را در موارد عادی بین ۱ تا ۳ روز انجام دهد. در شرایط استثنایی و مواردی که نیازمند هماهنگی‌ با بانک‌ها، ادارات و سازمان‌های مربوطه باشد این زمان بیشتر خواهد شد.
استرداد وجه برای مواردی که خرید به هر دلیلی انجام نشده باشد بدون کسر کارمزد خواهد بود. در بقیه موارد، کارمزد تراکنش بانکی از مبلغ قابل بازگشت کسر خواهد شد.

 

طبق آیین‌نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاق قانون مبارزه با پول‌شویی، ارائه هرگونه خدمات به اشخاص کمتر از 18 سال ممنوع است.

کلیه اطلاعات ارسالی یا درج شده توسط مشتری نزد ملیکا دیوتی امانت بوده و ملیکا دیوتی تنها با دستور قضایی حق دارد این اطلاعات را در اختیار مقامات زیربط قرار دهد.

در صورت بروز اختلاف بین فروشنده و مشتری، در گام نخست ثبت شکایت در سایت و در صورت تداوم اختلاف، مراتب به مراجع ذیصلاح قضایی ارجاع داده خواهد شد.

 

۸. قیمت‌های اعلام شده در سایت مقطوع نمی‌باشند و با توجه به شرایط نوسانات ارز ممکن است قیمت‌ها تغییر کند؛ برای اطلاع از قیمت نهایی پیش از سفارش از طریق سایت، تماس تلفنی یا روش‌های دیگر استعلام گرفته شود.